+ Pridať inzerát

Výťahy - Rekonštrukcie

Slovakia Košický kraj Michalovce Published October 23, 2020 ID #782416

Do našeho týmu hľadáme nových kolegov na pozíciu hlavný montér a pracovník na pomocné práce pri rekonštrukciách výťahov. Ak Vás baví pestrá, kreatívna práca, pri ktorej sa neustále učíte a zdokonalujete svoje zručnosti, potom hľadáme práve Vás.

Miesto činnosti:
Michalovce a okolie

Požadujeme:
*Flexibilitu
*Zručnosť
*Fyzickú zdatnosť
*Týmového ducha
*Chuť učit sa - všetko podstatné Vás naučíme

Ponúkame:
*Stabilný príjem a dlhodobú spoluprácu
*Teambuildingy
*Podporu a stabilné zázemie
*Práca v interiéroch bytových domov
*Pestrú pracovnú náplň
*Možnosť karierného rastu

Rekonštrukcie výťahov zahrňujú najčastejšie tieto pracovné činnosti: Demoličné práce, rezanie, konštruovanie, prácu s elektroinštaláciou, maliarske práce, nakládky a vykládky materiálov, zváracie práce a ďalšie...

Pracovná doba:
Pondelok - piatok

Možnosť prácovného pomeru:
*živnosť
*plný úvazok
*brigáda

Nastupný plat v čistom: 650 EUR

V prípade záujmu prosím zašlite Váš životopis na emailovú adresu [email protected].

Uchádzačov, ktorí zašlú svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu budeme kontaktovať. Firma si vyhradzuje právo, kontaktovať iba vybraných uchádzačov!