+ Pridať inzerát

Operátor/ka výroby - Trnava

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 11, 2020 ID #1256312

Mzda: 4,55 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor/ka výroby - Trnava

Ponúkaný plat: 4,55 € za hodinu

Názov spoločnosti: PRORSUM, spol.s r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Pre nášho klienta, výrobný a montážny závod, ktorý je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov v Trnave, hľadáme šikovné operátorky a operátorov výroby, ktorých náplňou práce bude:
- naťahovanie kože na interiérové doplnky do áut
- manuálna práca vo výrobe
- kontrola hotových výrobkov
- práca v 3-zmennej prevádzke
Výhody:
- 13-ty plat (rozdelený do dvoch častí - letná a zimná časť)
- ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie 150 eur (podmienka: od 100 km vzdialenosť trvalého bydliska od miesta výkonu práce)
- stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- stravné lístky
- príspevok na dopravu
- možnosť záloh počas prvého mesiaca zamestnania
- možnosť nadčasov

Potrebné absolvovať pohovor v Trnave. Kontaktovať Vás budeme na základe zaslaného životopisu.