+ Pridať inzerát

Operátor/ka vo výrobe - Lozorno

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published October 23, 2020 ID #789262

Mzda: 788,61 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor/ka vo výrobe - Lozorno

Ponúkaný plat: 788,61 € za mesiac

Názov spoločnosti: Amikov SK, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Náplň práce: Ručná alebo strojová montáž interiérových dielov osobných automobilov. Práca v 3 zmennej prevádzke. Práca na hlavný pracovný pomer. Možnosť ubytovania zdarma.

Firemný autobus Holíč - Lozorno a späť. Nutný dobrý zdravotný stav. Základná hrubá mzda 788,61 EUR + 10% dochádzkový a výkonnostní bonus + príplatky (popoludnie, noc, nadčas, sobota, nedeľa, sviatok) = 850 až 1000 EUR čistá mzda!!!
Výhody:
Výhodné platové podmienky od 4,90 EUR/hod + prémie + docházkový bonus. Základná hrubá mzda 788,61 EUR + príplatky celkom mzda až 950 EUR.
Možnosť ubytovania. Dotované závodné stravovanie.
Práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú.
Miesto výkonu práce - Lozorno, SR.
Autobusová doprava firemným autobusom je zabezpečená.