+ Pridať inzerát

Operátor výroby

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 23, 2020 ID #789147

Mzda: 633 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor výroby

Ponúkaný plat: 633 € za mesiac

Názov spoločnosti: Amosa Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Pracuje sa vo výrobe polyuretánových a hliníkových dielov pre automobilový priemysel.
Jednoduchá práca v stoji pri lisovacích zariadeniach.
Odoberanie lisovaných dielov a ich následná kontrola.
Práca vhodná pre ženy aj mužov.
Výhody:
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- výplatný termín vždy k 15. v mesiaci.
- obedy v hodnote 0,90 Euro a stravné lístky v hodnote 3,83 Euro
- možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie - športový deň, Vianočné posedenie a iné
- bonusový systém - dochádzkový bonus do 120 Euro + výkonnostný bonus do 120 Euro hneď od prvého mesiaca
- mimoriadne bonusy
- 13.plat
- pravidelné zvyšovanie platov