+ Pridať inzerát

Operátor výroby - Pomocný pracovník v strojárskej výrobe

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published October 23, 2020 ID #789161

Mzda: 720 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor výroby - Pomocný pracovník v strojárskej výrobe

Ponúkaný plat: 720 € za mesiac

Názov spoločnosti: Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Kontrola kvality výrobkov a samokontrola podľa predpísaného postupu
- Vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu a schémy
- Asistovanie operátorom novozaradeným do GAP-u pri zaškoľovaní sa na štandardné pracovné postupy
- Podávanie návrhov na zlepšenie pracovných postupov a pracovísk a podieľanie sa na ich implementácii
- Informovanie GAP lídra so všetkými aktuálnymi a potenciálnymi problémami v procese výroby
Výhody:
- Špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce
- Mesačný výkonnostný bonus
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier - doplnkové dôchodkové sporenie
- Vianočné a vitamínové balíčky