+ Pridať inzerát

Operátor výroby - aj pre ženy - plat 1000 až 1100 € brutto

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 13, 2020 ID #1271938

Mzda: 830 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor výroby - aj pre ženy - plat 1000 až 1100 € brutto

Ponúkaný plat: 830 € za mesiac

Názov spoločnosti: JOBS Temporary Services, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností !!!

- jednoduché, nenáročné montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov

- práca na 8-hodinové zmeny (predovšetkým 3-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou (nástupy máme denne, individuálne podľa dohody).

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.

Platové ohodnotenie s príplatkami: 1000 až 1100 € brutto + 4,50 € gastrolístky + 13. a 14. plat!!!
Výhody:
* 4,50 € gastrolístky
* 13. + 14. plat
* bezplatné očkovanie proti chrípke
* vianočný prezenčný balík
* spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
* celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou
* odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
* 1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia