+ Pridať inzerát

Operátor / Výrobný pracovník (elektrokeramický robotník)

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 16, 2020 ID #1295166

Mzda: 3,82 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Sklárstvo, keramická výroba, výroba stavebných a žiaruvzdorných materiálov

Názov pozície: Operátor / Výrobný pracovník (elektrokeramický robotník)

Ponúkaný plat: 3,82 € za hodinu

Názov spoločnosti: PPC Čab, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Manuálna práca pri lisovaní výliskov izostatickou technológiou.
Výhody:
- Nástupná základná hodinová mzda zamestnanca je 3,50 Eur + príplatok
0,1 Eur/hod. za dodržiavanie BOZP + 30 Eur/ mes. dochádzková prémia (po
splnení podmienok)
- Po zaškolení a plnení plánu je základná hodinová mzda 3,80 Eur + 0,1 Eur/
hod. príplatok za dodržiavanie BOZP a výkonnostná odmeny pri splnení
stanovených podmienok do výšky 1,2 Eur/ hod. + 30 Eur/ mes.
dochádzková prémia (po splnení podmienok) + príplatok za prácu v noci +
príplatok za prácu v sobotu a v nedeľu
- počas zaúčania zamestnanec chodí do práce od pondelka do piatka a po
zaučení pracuje podľa harmonogramu pracovných zmien v 12 hodinových
zmenách (denná, nočná, voľno, voľno, denná, nočná, voľno, voľno,...)
- nepretržitá prevádzka, 12 hodinové zmeny 6:00-18:00 a 18:00-6:00
- 13. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier) do 1,3% do 3% v
závislosti od veku a strediska vo výrobe
- možnosť odborného rastu a pracovného postupu
- každého vybraného kandidáta bezplatne zaškolíme na obsluhu
vysokozdvižného vozíka a žeriavu
- po overení zručností je možný presun na inú vhodnú pozíciu v rámci
výroby