+ Pridať inzerát

Operátor vibračnej omieľačky

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published December 11, 2020 ID #1256427

Mzda: 4,30 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Operátor vibračnej omieľačky

Ponúkaný plat: 4,30 € za hodinu

Názov spoločnosti: DOR, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Práca s hliníkovými a zinkovými odliatkami.
- Práca na pracovisku omieľania pozostávajúca najmä z vkladania odliatkov do omieľacích zariadení, spustenia/ zastavenia pracovných cyklov omieľacích zariadení a zariadení určených pre oplach a sušenie, z kontroly prebiehajúceho pracovného cyklu, z kontroly kvality odliatkov a uloženia odliatkov do prepravných obalov.
- Práca v sťažených pracovných podmienkach, rizikový faktor – hluk.
- Vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom a základnou údržbou.
- Reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov.
- Koordinácia činností podľa pokynov svojho nadriadeného.
Výhody:
- nástupný plat 4,30 € na hodinu + príplatky za sťažené prostredie a prácu v noci
- plat sa prehodnocuje po 3 mesiacoch na 4,40 €
- už počas prvých mesiacov možnosť získať príplatky za viacprofesnosť, neskôr za zastupiteľnosť a stabilitu až do výšky 5,20 € na hodinu
- práca v perspektívnej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle,
- práca v príjemnom kolektíve,
- možnosť získať dochádzkový bonus,
- príspevky na stravovanie,
- firemné akcie,
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať.