+ Pridať inzerát

Operátor strojov - Žarnovica

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 11, 2020 ID #1254537

Mzda: 696 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor strojov - Žarnovica

Ponúkaný plat: 696 € za mesiac

Názov spoločnosti: Maxin's quality services, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- práca na trvalý pracovný pomer
- práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou hliníkových komponentov pre automobilový priemysel
- obsluha strojov, manipulačné práce pri obsluhe CNC frézy
- zapisovanie technických údajov o výrobkoch
- kontrolné merania vyrobených dielcov
- zmennosť: 3-zmenná prevádzka
- miesto výkonu práce: Žarnovica
Výhody:
696 - 1 200 EUR/mesiac
- Základný plat 696 €, ale tým sa to nekončí, s príplatkami sa môžeš vyšplhať na oveľa zaujímavejšiu hodinovú mzdu. Za každú hodinu v práci dostaneš až 5,30 €/hod. v čistom a ubytovanie máš ZDARMA

- za každú hodinu práce dostane zamestnanec 5,30€na hod.v čistom
- priemerná mesačná mzda 850€ v čistom
- v prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov ubytovanie
ZDARMA
- bezplatná autobusová linka: Žiar nad Hronom, Lehôtka pod Brehmi, Hliník nad Hronom, Bzenica, Žarnovica a späť
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu