+ Pridať inzerát

Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastu

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 14, 2020 ID #1284391

Mzda: 660 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor stroja na výrobu výrobkov z plastu

Ponúkaný plat: 660 € za mesiac

Názov spoločnosti: KFTS s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Obsluha strojov a zariadení na spracovávanie plastov (vstrekovacie lisy, vyfukovacie stroje, zariadenia pre montáž, zváračky plastov), výroba výrobkov v súlade s požiadavkami kvality.
Výhody:
- stravné lístky v hodnote 4 €,
- pravidelné zvyšovanie miezd pri dodržaní podmienok každého pol roka,
- pohyblivý príplatok vo výške 68 €,
- dochádzkový bonus po skúšobnej dobe,
- vianočný bonus,
- veľkonočný bonus,
- letný dovolenkový bonus.