+ Pridať inzerát

Operátor skladu

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 11, 2020 ID #1255878

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Operátor skladu

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: Job Impulse s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Bezpečne vykonávať zadané prevádzkové postupy v sklade
- Čítať pracovné inštrukcie
- Úspešne sekvencovať požadované komponenty
- Označovať a skenovať diely, používať scanner a základné počítačové zručnosti
- Kontrolovať diely pre vizuálne defekty
- Používať nástroje na manipuláciu s materiálom a náradie
V rámci dohodnutého druhu práce bude zamestnanec pre zamestnávateľa vykonávať ďalšie práce podľa popisu práce, pokynov zamestnávateľa a/alebo svojich nadriadených, ako aj všetky úlohy a činnosti, súvisiace s uvedeným druhom práce a predmetom činnosti zamestnávateľa.
Výhody:
- bonus 5 % - 15% podľa odpracovaných mesiacov
- 13.plat