+ Pridať inzerát

Operátor/-ka výroby - mzda až 1.100€! (Lozorno)

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published October 23, 2020 ID #788844

Mzda: 4,57 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Operátor/-ka výroby - mzda až 1.100€! (Lozorno)

Ponúkaný plat: 4,57 € za hodinu

Názov spoločnosti: CentralWork Slovakia, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
* montáž komponentov,
* obsluha výrobnej linky,
* kontrola kvality výrobkov
Výhody:
* stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer),
* príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce,
* PRÍPLATOK za prácu nadčas,
* príspevok na DOPRAVU v rámci regiónu max. 230€,
* dochádzkový BONUS,
* výkonnostný BONUS,
* dotované ubytovanie zabezpečené,
* príspevok na bývanie až do 150€,
* stravovanie na pracovisku zabezpečené,
* zálohy týždenne,
* firemné akcie (lyžovačky, večierky, športové dni...),
* množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky na narodeniny, letné a zimné bonusy, vstupenky do divadla, plavárne, či na zimný štadión....).