+ Pridať inzerát

Operátor/-ka testovania dosiek plošných spojov (DPS)

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 11, 2020 ID #1255569

Mzda: 4,20 € za hodinu

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Názov pozície: Operátor/-ka testovania dosiek plošných spojov (DPS)

Ponúkaný plat: 4,20 € za hodinu

Názov spoločnosti: SVI Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
• funkčné testovanie DPS a systémov,
• vizuálna kontrola správnosti osadenia súčiastok a kontrola kvality spájkovania
• vykonávanie kontrolných činností podľa platných kontrolných postupov
• vykonávanie kontrol výrobných procesov
• aktívna práca s výrobnou dokumentáciou a jej dodržiavanie
• zodpovednosť, že skontrolované výrobky vyhovujú požiadavkám na kvalitu
• oprávnenosť zastaviť expedíciu výrobku, ktorý nespĺňa požiadavky kvality
• spoluzodpovednosť za plnenie dohodnutých termínov expedície výrobkov
Výhody:
Rozširujeme výrobu, hľadáme nových kolegov.

Zamestnanecké výhody a benefity:
- práca v čistom prostredí a v sede
- 2 % príspevok do III. piliera
- 20 % mesačné výkonnostné odmeny vyplácané mesačne
- darčekové kupóny
- pre zamestnaných záujemcov možnosť dohody a podpisu pracovnej zmluvy na dobu neurčitú,
hneď s dátumom nástupu po skončení výpovednej doby
- stravné lístky v hodnote 1 Euro pre zamestnanca + pitný režim a iné motivujúce benefity ako firemný večierok
- možnosť profesijného rastu