+ Pridať inzerát

Operátor etiketovacieho zariadenia

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 16, 2020 ID #1295700

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Potravinárstvo

Názov pozície: Operátor etiketovacieho zariadenia

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: McCarter a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Obsluha sleevovačky a parného tunela
- Zodpovednosť za použitie správnych obalov/sleevov a dodržiavanie systsému FIFO
- Zodpovednosť za správne nastavenie teploty v parnom tuneli v spolupráci so zmenovým technikom
- Zodpovednosť za kvalitu zmrštenia v parnom tuneli- priebežná kontrola pri výstupe
- Vykonávať priebežne kontrolu presnosti označenia dátumom minimálnej trvanlivosti
- Zodpovednosť za správnu evidenciu v predpísaných tlačivách
Výhody:
Prémie za výkon 15% zo základnej mzdy
Priemerna hruba mzda na danej pozici so vsetkymi priplatkami je cca 750 Eur
Príplatky v zmysle zákonníka práce
Stravná jednotka za 0,86 centov
Ubytovanie za poplatok 30 Eur/mesačne
Nákup výrobkov za zamestnanecké ceny
Vianočný príspevok
Odmena za pracovné a životné jubileum
Firemné akcie/teambuildingy
Sick day - 2 dni v roku
Rekreačné poukazy do výšky 275 Eur
Zľavy na dovolenkové pobyty