Odborný pracovník v oblasti tradičnej a alternatívnej medic.

Slovakia Published December 16, 2020 ID #1295137

Mzda: 1700 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Odborný pracovník v oblasti tradičnej a alternatívnej medic.

Ponúkaný plat: 1700 € za mesiac

Názov spoločnosti: SUNWORK s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Podmienkou je životopis v nemeckom jazyku (v prípade Vášho súhlasu spolu s fotografiou).

Všetky podrobnosti nájdete na našej stránke WWW.SUNWORK.SK

( všetky potrebné dokumenty)

s komunikáciou s úradmi Vám veľmi radi pomôžeme.

Požiadavky na zamestnanca: Znalosť nemeckého jazyka A2-B1, osvedčenie o spôsobilosti vykonávania tejto práce - akceptované je len maturitné vysvedčenie alebo nadstavba na zdravotníckej škole.

Podmienky práce: chuť pracovať

Pracovná činnosť: opatrovanie umiestnených klientov v novo vybudovanom domove sociálnych služieb a práca v rakúskych štátnych nemocniciach, 13 a 14 plat, hradené nadčasy, nočné príplatky...