+ Pridať inzerát

Obsluhovateľ zariadenia

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1295502

Mzda: 749,81 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Obsluhovateľ zariadenia

Ponúkaný plat: 749,81 € za mesiac

Názov spoločnosti: Slomatec s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- obsluha zariadenia, vkladanie a vykladanie dielov karosérií,
- manipulácia s dielmi, balenie, opravy dielov,
- kontrola dielov, dokumentácia výsledkov kontroly,
- odstraňovanie drobných porúch.
Výhody:
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- 13. plat – 1 plat navyše v priebehu aktuálneho roka,
- cestovný príspevok za každý odpracovaný deň,
- odmena za odporúčanie kandidáta ,
- odmena za zlepšovacie návrhy,
- jazykové kurzy bezplatne pre zamestnancov (angličtina, nemčina),
- vianočné darčekové poukážky,
- stravné vo výške 4,20 EUR