+ Pridať inzerát

Obsluha strojov a zariadení - operátor

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published October 23, 2020 ID #789229

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Obsluha strojov a zariadení - operátor

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: INDUSTRY LOGISTICS & MANAGEMENT, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- vykonáva obsluhu stroja na základe technických podkladov a výkresovej dokumentácie,
- vykonáva výstupnú kontrolu kvality vyrábaných dielov,
- zabezpečuje a vykonáva preventívnu údržbu strojného zariadenia.
Výhody:
- získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou,
- umožníme Vám vybrať si formou tzv.kafetérie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny, atď.),
- poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.