+ Pridať inzerát

Obchodný vedúci/Finančný konzultant

Slovakia Published November 6, 2020 ID #961115

Mzda: 1100 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, zdravotne postihnutého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Obchodný vedúci/Finančný konzultant

Ponúkaný plat: 1100 € za mesiac

Názov spoločnosti: Lucia Mrvová

Text inzerátu: Náplň práce:
Spoločnosť Brokeria patrí medzi najväčších hráčov na trhu a poskytujeme komplexné služby pod jednou strechou. Našou víziou je poskytovať trvalé a spoľahlivé služby v oblasti hypoték, lízingov, realít a poistení. Aktuálne pracujeme na jedinečných projektoch v oblasti hypoték, ktoré pomáhajú ľuďom šetriť peniaze a zároveň vám ako spolupracovníkovi navýšiť príjem. Pokiaľ aj vy už nechcete naďalej preplácať na produktoch bánk a poisťovní a naučiť sa ako funguje finančný trh, neváhajte ma kontaktovať s vašimi otázkami.
Výhody:
Flexibilný pracovný čas
Overený systém a vzdelávací proces
Osobný a kariérny rast
Nadštandardný príjem
Navýšenie príjmu popri práci/štúdiu alebo materskej dovolenke
Príjemný kolektív
Nové priestory a kancelárie v centre mesta
Budovanie vlastnej firmy