+ Pridať inzerát

Obchodný reprezentant / Predajca pre automatizáciu

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published November 9, 2020 ID #978551

Mzda: 1500 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 3 roky

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Obchodný reprezentant / Predajca pre automatizáciu

Ponúkaný plat: 1500 € za mesiac

Názov spoločnosti: Mitsubishi Electric Europe B.V. - organizačná zložka

Text inzerátu: Náplň práce:
Požadujeme vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore mechatronika-aplikovaná mechatronika a elektromobilita, poprípade robotika, automatizácia. Práca na elektrotechnických zariadeniach §22.
Uchádzač musí mať prax v predaji.
Hľadáme osobu z východného Slovenska, poprípade zo stredného Slovenska. Nie zo západného to už máme pokryté.
Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov, udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, prezentovanie firemného portfólia, uzatváranie a vypracovanie cenových ponúk, evidencia návštev vo firemnom systéme, pravidelné reportovanie nadriadenému o uskutočnených a plánovaných návštevách zákazníkov, cestovanie za zákazníkom v rámci celej SR, pravidelné školenia, komunikácia v anglickom jazyku aj v písomnej forme.
Výhody:
Ako benefit ponúkame firemné auto aj na súkromné účely, flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou práce z domu, štvrťročný bonusový systém, pravidelné školenia a príspevok na stravovanie, hradené úrazové poistenie.