+ Pridať inzerát

obsluha čerpacej stanice PHM

Slovakia Published November 28, 2020 ID #1155171

Do nášho mladého tímu na čerpaciu stanicu Eurofuel v Chocholnej-Velčiciach hľadáme nového kolegu/gyňu na TPP. Práca je na 12 hodinové zmeny (vždy robia dvaja spolu denná, nočná), 15 zmien do mesiaca.

Náplň práce:
- Práca s pokladňou, hotovosťou, obsluha zákazníkov, udržiavanie čistoty ČS, dokladanie a preberanie tovaru
Zamestnanecké výhody:
- Náhrada cestovných nákladov na dochádzanie do zamestnania (PHM do vášho vozidla, vzdialenosť max 20km)
- Zamestnanecká zľava na PHM
- Zamestnanecká zľava na všetok tovar
Požiadavky na zamestnanca:
- Príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť
- Zodpovednosť, spoľahlivosť
- Bezúhonnosť
- Zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností (hygienické minimum) výhodou
- Prax s predajom
Mzda:
- Priemerná mzda v čistom je u nás 830 eur mesačne vrátane všetkých zákonných príplatkov za sviatky, nočné zmeny a víkendy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, zašlite prosím svoj životopis na [email protected]