+ Pridať inzerát

Hunter - Nemecky Jazyk Obchodny zastupca

Slovakia Published December 10, 2020 ID #1252623

Pozícia je vhodné hlavne pre SZČO, odmena od 3000 € v závislosti od vykonanej činnosti. Mzda pre zamestnanca sa bude vyvíjať od 1000 € základ + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáš si prácu kde sa budeš môcť realizovať a zbierať nové skúsenosti v obchode ? Nevadí ti cestovanie za biznisom a nebojíš sa akvizície v stavebnom segmente ? Pri prvom probléme sa nezložíš ale skôr hľadáš riešenie ? Ak si si odpovedal áno aspoň na dve otázky tak čítaj ďalej.

Kto sme my ?

Sme rastúca spoločnosť na Slovensku s ambíciou rozširovať svoje služby stále viac za hranice predovšetkým na Nemecko, orientujeme sa na poskytovanie služieb v oblasti priemyselných, bytových elektroinštalácií a vodoinštalácií s pôsobením v rámci celého Nemecka. Sústreďujeme sa na kvalitu a nie na kvantitu a presadzujeme hodnoty otvorenosti a dlhodobého partnerstva. Svoj pracovný čas využívame naplno a efektívne.

Od teba očakávame:
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- vypracovávanie cenových ponúk
- starostlivosť o existujúcich klientov
- príprava obchodných zmlúv

- zodpovednosť – dotiahnuť veci do úspešného konca
- skúsenosť - vedieť predať seba a spoločnosť
- otvorenosť - chceme vedieť tvoj názor a nápady
- aktívny prístup k zadaným úloham
- efektívne využitie svojho času
- sledovanie trhu a konkurencie

Zamestnanecké výhody, benefity
Čo dostaneš ?
- vysoké finančné ohodnotenie
- pravidelne finančne odmeny
- možnosť vlastnej realizácie
- voľný pracovný čas, ktorý si organizuješ sám, my hodnotíme len tvoje výsledky
- ľudský prístup
- mobilný telefón
- pravidelné firemné akcie

Ak si veríš a spĺňaš naše požiadavky, zašli nám svoj životopis.

Informácie o výberovom konaní
Do nášho tímu si vyberáme výnimočných ľudí a preto nám spolu so životopisom zašlite email so stručným odôvodnením prečo si mame vybrať práve Vás.
Zivotopis zasielajte na: [email protected]
Tel.kontakt: 0902160565

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorý splnia všetky požiadavky.
Požiadavky na zamestnanca:

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Excel – základy
Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikatívnosť, flexibilita
- samostatnosť
- technické myslenie
- orientácia na zákazníka
- organizačné schopnosti
- iniciatívnosť, kreativita

Očakávame aktívny prístup a schopnosť samostatne a zodpovedne riešiť pracovné úlohy.
Tel.kontakt: 0902 160 565