+ Pridať inzerát

Nižší zdravotnícky personál

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 11, 2020 ID #1256898

Mzda: 800 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Nižší zdravotnícky personál

Ponúkaný plat: 800 € za mesiac

Názov spoločnosti: Liečebňa sv. Františka, a. s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Poskytovanie komplexnej starostlivosti pri lôžku pacientov, denná toaleta, kŕmenie.
Výhody:
Minimálna mzda v hrubom je od 800€ do 1300€ ; konečná výška mzdy je závislá od odpracovaných nočných zmien, víkendov, sviatkov a prípadných nadčasov, ktoré sú preplácané.
Naše zariadenie ponúka útulné prostredie, príjemnú priateľskú atmosféru, súdržný kolektív, výborné medziľudské vzťahy.
Záujemcom o prácu ponúkame:
- možnosť privyrobiť si v rámci nadčasu
- stravovanie počas celej zmeny (raňajky+obed+večera) zadarmo + za každú odpracovanú zmenu nárok na gastrolístok v hodnote 4€,
- ubytovanie v prenajatých bytoch v blízkosti liečebne s príspevkom zamestnanca 1,-EUR/deň alebo
- príspevok na ubytovanie,
- príspevok na cestovanie,
- príspevok zamestnávateľa zamestnancovi na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške
3% z hrubej mzdy.