+ Pridať inzerát

Nástrojár - nastavovanie, údržba a oprava nástrojov

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published October 23, 2020 ID #788755

Mzda: 4,44 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Nástrojár - nastavovanie, údržba a oprava nástrojov

Ponúkaný plat: 4,44 € za hodinu

Názov spoločnosti: CD - profil s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- nastavovanie nástrojov, strojov, zariadení
- odhaľovanie a upozorňovanie na možný vznik porúch na nástrojoch na výrobných zariadeniach,
- prestavenie a zoraďovanie nástrojov,
- pripravovanie valcovacích častí linky,
- monitorovanie a diagnostika stavu nástrojov v procese údržby,
- údržba, čistenie a oprava nástrojov,
- nahodenie, zhodenie nástroja,
- kontrolovanie nástroja na zariadení,
- upravovanie náhradných dielov do nástroja
Výhody:
- výkonový bonusy
- dochádzkový bonus
- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a výkonu pracovníka,
- príspevok na cestovné alebo ubytovanie po splnení stanovených podmienok
- celozávodné dovolenky v zime a v lete
- možnosť kariérneho rastu
- ostatné sociálne a finančné benefity