+ Pridať inzerát

Nastavovač vo Veľkom Mederi

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 14, 2020 ID #1284576

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Nastavovač vo Veľkom Mederi

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: PROPLUSCO spol. s r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Bývate v okolí Veľkého Medera a nechce sa Vám za prácou dochádzať ďaleko? Do spoločnosti vyrábajúcou diely pre automobilový priemysel hľadáme posily!

- Nastavovanie zváracích a lisovacích zariadení, automatických zváračiek a robotov,
- kontrola vyrobených kusov,
- preventívna kontrola a údržba zverených strojov,
- vedenie príslušnej dokumentácie.
Výhody:
- Pozícia vhodná aj pre absolventa,
- práca v spoločnosti so stabilných postavením na trhu,
- možnosť profesionálneho aj osobného rastu,
- odborné preukazy hradené firmou,
- stravné lístky v hodnote 3,90€,
- rôzne odmeny pri jubileách a odpracovaných rokoch.