+ Pridať inzerát

Náborár s aktívnou znalosťou rumunského jazyka-práca z domu

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published November 29, 2020 ID #1157897

Mzda: 1700 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: domácka práca a telepráca

Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Názov pozície: Náborár s aktívnou znalosťou rumunského jazyka-práca z domu

Ponúkaný plat: 1700 € za mesiac

Názov spoločnosti: EDUCA PRINT s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Medzinárodná obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, prijme náborára(ku) so znalosťou rumunského jazyka, na prac. pozíciu: Náborovanie a vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami - práca z domu.

Druh pracovného pomeru:
- dohoda, plný úväzok, živnosť

Miesto výkonu práce:
- práca z domu

Plat:
- očakávaný plat od 1.700€/mesiac, bližšie spresnený na pohovore.

Náplň práce:
- inzerovanie voľných pracovných pozícií na dostupné portály,
- koordinácia procesu náboru a výberu vhodných uchádzačov,
(spolupracovníkov do obchodného tímu),
- vedenie pohovorov s uchádzačmi: telefonicky a prostredníctvom Skype,
- vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami,
- komunikácia v rumunskom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavenie záujmu a zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Výhody:
- Práca z domu,
- možnosť kariérneho rastu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie