+ Pridať inzerát

Montážny operátor

Slovakia Trenčiansky kraj Trenčiansky kraj Published November 16, 2020 ID #1058711

Mzda: 4,55 € za hodinu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Montážny operátor

Ponúkaný plat: 4,55 € za hodinu

Názov spoločnosti: Brose Prievidza, spol. s r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
• manuálna montáž komponentov na montážnej linke
• vizuálna kontrola
• jednoduché kontrolné a čistiace práce na výrobných zariadeniach
• iné pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného
• dodržiavanie zásad bezpečnosti pri práci
Výhody:
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Príležitosti kariérneho rastu
• Mesačné bonusy do výšky 260 € aj v skúšobnej dobe
• Letný a zimný bonus pre všetkých zamestnancov
• Odmena zo zisku pre všetkých zamestnancov
• Stravné lístky v hodnote 4,40 €
• Práca v čistom bezrizikovom prostredí
• Množstvo benefitov pre zamestnancov
• Po 6 mesiacoch zmluva na dobu neurčitú