+ Pridať inzerát

Montážnik (Bytča)

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published November 3, 2020 ID #942181

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Montážnik (Bytča)

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: Maxin's quality services, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- miesto výkonu práce: Bytča
- montáž drobných komponentov
- jednoduchá práca vhodná najmä pre ženy
- práca v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových plastových komponentov pre automobilový priemysel
- pomocné práce vo výrobe a činnosti súvisiace s výrobným procesom
- 8 hod. zmeny
Výhody:
- mzda: 600 EUR/mesiac
- možnosť zaujímavého zárobku!
- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- plná starostlivosť koordinátora
- možnosť kariérneho postupu
- variabilná zložka mzdy až do výšky 150 eur/ mesačne
- dochádzkový bonus 40 eur/ mesačne
- príspevok do DDS 5 eur/ mesačne
- samozrejmosťou je pitný režim, vitamínové balíčky, príspevky na masáž a iné