+ Pridať inzerát

Mechanik a opravár koľajových vozidiel

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 3, 2020 ID #1193918

Mzda: 580 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Mechanik a opravár koľajových vozidiel

Ponúkaný plat: 580 € za mesiac

Názov spoločnosti: ŽOS Vrútky a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Montáž mechanických častí pri výrobe nových železničných koľajových vozidiel podľa technickej dokumentácie. Výroba komponentov pre koľajové vozidlá.
Výhody:
- základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny 580 - 1300,- EUR
- ubytovanie
- príspevok na dopravu
- príplatky a odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- 13. a 14. plat
- vianočná odmena
- preplácanie nadčasov
- pracovné jubileá do 800 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- teplá strava, pitný režim, cez víkend gastrolístky
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov