+ Pridať inzerát

Marketingový pracovník - lyžiarske stredisko Snowparadise

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 16, 2020 ID #1295136

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Marketingový pracovník - lyžiarske stredisko Snowparadise

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: Snowparadise a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Zodpovednosť za celkovú komunikačnú stratégiu spoločnosti. Neustále hľadanie nových príležitostí ako dostať značku do širšieho povedomia. Aktivity súvisiace s každodennou podporou získavania nových návštevníkov. Analýza trhu a aktivít konkurencie. Zopdovednosť za obsah webu a eshopu, reklám a všeobecného image spoločnosti. Zodpovednosť za správu a komunikáciu prostrednictvom sociálnych sietí. Sledovanie diskusií, príspevkov, odpovedanie na otázky. Tvorba príspevkov, blogov a článkov. Vytváranie direct mailov - newsletterov. Pravidelná práca s Google Analytics, monitorovanie a vyhodnocovanie. Tvorba jednoduchých grafických prác. Predaj reklamných plôch strediska. Príprava a organizácia akcií v stredisku. Komunikovanie s dodávateľmi mediálnych služieb. Reprezentácia spoločnosti a komunikácia s médiami.
Výhody:
Jedná sa o zástup materskej dovolenky. Práca je aj počas víkendov a sviatkov. Ponúkané výhody sú stravné lístky v hodnote 4,50€, zamestnanecký skipas, príplatky za soboty, nedele a sviatky.