+ Pridať inzerát

Manipulačný pracovník v sklade

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published December 16, 2020 ID #1296798

Mzda: 848 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Technické a manuálne prierezové zamestnania

Názov pozície: Manipulačný pracovník v sklade

Ponúkaný plat: 848 € za mesiac

Názov spoločnosti: DHL Exel Slovakia, s. r. o.

Text inzerátu: Náplň práce:
-obsluha a kontrolovanie tlačiarne priradenej danému pracovisku
-triedenie protokolov vytlačených na tlačiarni daného úseku, ukladanie podľa LFNR
-čistenie vozíkov od odpadu a neporiadku pred naložením dielu do vozíka
-príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania, alebo predprípravou určitých dielov na manipulačný vozík za dodržania všetkých -kvalitatívnych postupov
-identifikovať každý diel prečítaním celého čísla dielu z príslušného protokolu pred naložením na skontrolovaný vozík. Pri elektrických dieloch vykonať 100 % vizuálnu kontrolu dielu, označiť skontrolovaný diel príslušnou značkov ( v halách, kde sa vyskytujú elektrické diely napr. H3, H4, ...)
-nakladať diely do vozíka, na príslušné miesto, pri nakladaní dodržať všetky -kvalitatívne postupy, aby nedošlo k poškodeniu dielu pri manipulácii s lakovanými a interiérovými dielmi používať predpísané pracovné rukavice
-udržiavať všetky lakované diely na svojom pracovisku pozakrývané ( v halách, kde sa vyskytujú lakované diely)
-dodržiavať miesta spotreby
-starostlivosť o svoje osobné náradie, sledovanie stavu náradia, prípadné nedostatky a chyby hlásiť TL
-na montážnu linku navážať magazínové vložky v maximálnom počte vyznačenom na regáloch
-neorezávať kartónové zásobníky s dielmi, výnimkou je odstránenie vrchných častí s maximálnou opatrnosťou odsun prázdnych KLT na miesta určené
-poškodené diely odkladať na Ausschusový vozík s okamžitou informáciou na TL s popisom chyby
-svoje pracovisko udržiavať v čistote
-venovať pozornosť a dodržiavať všetky platné VA, AA a PS
-zodpovednosť za všetky záležitosti týkajúce sa kvality, BOZP a životného prostredia