+ Pridať inzerát

Manažér pobočky - obchodný zástupca

Slovakia Published December 13, 2020 ID #1273299

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Názov pozície: Manažér pobočky - obchodný zástupca

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: Štefánia Kassai

Text inzerátu: Náplň práce:
NÁPLŇ PRÁCE
- Poskytovanie poradenstva zákazníkom.
-Komunikácia, starostlivosť a budovanie vzťahov so zákazníkmi.
-Podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
-Pridelenie osobného trénera na zaškolenie a pomoc do osamotnenia na hore uvedenej náplní práce
-možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho prijmu
-časová flexibilita
-garantovaný kariérny postup
-práca možná na 80% online
-možnosť pracovať kdekoľvek na Slovensku
-Kvalitné vzdelávanie na všetkých stupňoch plánu kariéry.