+ Pridať inzerát

Logistik

Logistik
Slovakia Košický kraj Košický kraj Published November 16, 2020 ID #1058694

Mzda: 850 € za mesiac

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Názov pozície: Logistik

Ponúkaný plat: 850 € za mesiac

Názov spoločnosti: ARJ Servis, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- kontroluje odbytovú činnosť spoločnosti v súlade s expedičnými príkazmi;
- kontroluje činnosť skladu hotových výrobkov, expedície, vrátane zabezpečenia skladu hotových výrobkov pred ich poškodením a odcudzením;
- zodpovedá za priebeh zákazkového konania;
- zodpovedá za vybavovanie reklamácií spojených s odborom logistiky;
- zodpovedá za postupné znižovanie a zvyšovanie cien vstupných materiálov;
- koordinuje vydávanie mesačných plánov výroby na základe objednávok, zaistenia materiálom a kapacitných možností výroby;
- spolupodieľa sa na stanovení predajných cien produkcie spoločnosti;
- vyhľadáva vhodných dodávateľov materiálu;
- zaobstaráva katalógy, cenník, ponuky SN, základné podmienky dodávok a ďalšiu dokumentáciu týkajúcu sa zaobstarávania materiálu;
- vypracováva plán nákupu materiálu a stanovuje spotreby materiálu;
- spolupracuje pri tvorbe, zmene a zrušení zmlúv a objednávok materiálu;
- eviduje zmluvy a objednávky;
- sleduje plnenie zmlúv a objednávok;
- udržuje zásoby materiálu v medziach noriem zásob, sleduje zásoby blížiace sa k min. a max., -
- zabezpečuje likvidáciu nepotrebných zásob priamym jednaním o možnostiach ich využitia alebo odpredaja;
- uskutočňuje inventarizáciu materiálu v sklade podľa plánu;
- kontroluje správnosť dodávateľských faktúr za materiál, preveruje rozdiely a dáva pokyny na ich zúčtovanie, respektíve odmietnutie úhrady;
- pripravuje podklady pre riešenie rozporov s dodávateľmi materiálu a prepravcami, zúčastňuje sa určených rokovaní;
- reklamuje rozdiely množstva a kvality materiálu, výrobných chýb z poškodenia pri doprave, prerokováva a vydáva dispozície o reklamovaných položkách;
- eviduje ceny a podmienky dodávok materiálu;
- reklamuje nesprávne ocenenie položiek dodávateľských faktúr;
- spolupracuje pri objednávaní náradia;
- spracováva, overuje a spresňuje normy, limity spotreby a zásoby materiálu;
- eviduje nakúpený materiál, spotrebu a stav v skladoch;
- plánuje potrebu dodávok materiálu pre plánované obdobie, kontroluje podklady k nákupu materiálu a zaobstaráva potrebnú dokumentáciu;
- zabezpečuje požiadavky na kooperácie vo strojárskej výrobe;
- vedie operatívnu evidenciu materiálu vo výrobe;
- preveruje mimoriadne požiadavky materiálu na výrobu;
- spolupracuje pri odvádzaní výroby a údržby náradia;
- zabezpečuje nákup, výdaj a vedie evidenciu komunálneho náradia;
- spracúvava podklady pre ekonomické oddelenie: podklady pre fakturáciu, mesačný odvod nedokončenej výroby a hotových výrobkov