+ Pridať inzerát

Lekár špecialista v odbore vnútorného lekárstva

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 11, 2020 ID #1256161

Mzda: 2329 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Názov pozície: Lekár špecialista v odbore vnútorného lekárstva

Ponúkaný plat: 2329 € za mesiac

Názov spoločnosti: Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Lekár špecialista v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvo pracuje na pridelenom pracovisku ako samostatný lekár s kvalifikáciou. Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivost v súlade s koncepciou daného odboru. Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť, vykonáva odbornú diagnostickú a preventívno-liečebnú činnosť v danom odbore.
Výhody:
Výška mzdy závisí od dosiahnutého stupňa vzdelania. Motivácia formou osobného príplatku, finančné ohodnotenie pracovného nasadenia

Spolupráca s uznávanými odborníkmi.
Atraktívne pracovné prostredie.
Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku
Rôzne druhy nepeňažných benefitov a tímbildingových aktivít