+ Pridať inzerát

Koordinátor / Koordinátorka v personálnej agentúre

Slovakia Trnavský kraj Trnavský kraj Published December 11, 2020 ID #1257268

Mzda: 770 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Koordinátor / Koordinátorka v personálnej agentúre

Ponúkaný plat: 770 € za mesiac

Názov spoločnosti: Amikov SK, s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu Amikov SK:

Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
Koordinácia pridelenej zákazky.
- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti a pod.
- riešenie náhrady ľudí na zákazke
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- administratívna agenda
- koordinácia nástupov u klienta (striedanie zmien)
- aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom pracovných portálov a sociálnych sietí a pod
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov
- zaistenie ubytovania pre zamestnancov
- každodenná komunikácia v Ukrajinskom jazyku
Výhody:
- práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
- firemný PC a telefón k dispozícii
- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa