+ Pridať inzerát

Junior kontrolór

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published October 23, 2020 ID #788866

Mzda: 745 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Názov pozície: Junior kontrolór

Ponúkaný plat: 745 € za mesiac

Názov spoločnosti: Eltek s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
Hlavné pracovné činnosti:
• Posudzuje zhodnosť podzostáv a výstupných materiálov po zaškolení SENIOROM podľa výkresovej dokumentácie
• Dbá na to, aby vystupujúce materiály spĺňali požiadavky ISO noriem v oblasti sledovanosti
• Kontrola kódov, zabezpečuje identifikáciu
• V prípade nezhody vypracováva Záznam o nezhode, ktorý slúži ako podklad k reklamačnému konaniu
• V zmysle platných procedúr označuje stav materiálu po kontrole/uvoľnený, dočasne pozastavený, zamietnutý
• V prípade zistenia a odhalenia skrytej nezhody vo výrobnom procese spolupracuje s úsekom výroby a Technickým úsekom na riešení nezhody
• Zabezpečuje plnenie operatívnych úloh zadaných vedúcim
• Vykonáva kontrolu dodržiavania predpisov systému kvality v oblasti spracovania a manipulácie s materiálom v celom procese poskytovanom firmou a informuje o zistených nedostatkoch
Zodpovednosť:
• Zodpovedá za kontrolu kvality výstupných materiálov pred testom podľa špecifikácií
• Zodpovedá za dodržiavanie noriem ESD v organizácii
Právomoci:
• Má právomoc uvoľniť produkt po 100% medzioperačnej kontrole
• Má právomoc pozastaviť nezhodný a podozrivý materiál
• Má právo navrhnúť ďalšie konanie súvisiace s vysporiadaním materiálu
• Má právomoc rozhodnúť o akceptovateľnosti, resp. neakceptovateľnosti materiálu
• Má právomoc požadovať nápravu v prípade porušenia predpisov systému kvality pri narábaní s materiálom v celom procese jeho spracovania
- Práca na dvojzmennej prevádzke podmienkou
Výhody:
- Individuálny mesačný bonus do výšky 50 Eur,-
- dochádzkový celofiremný bonus do 15% zo základnej mzdy (záleží od splnenia celofiremných ukazovateľov)
- možnosť využívania relax-kupónov alebo príspevku na dôchodkové sporenie
- možnosť zúčastňovať sa firemných akcií ako sú vianočný večierok, športový deň, zájazd na vianočné trhy a pod.
- letná a zimná celofiremná dovolenka
- zabezpečený pitný režim počas celého dňa
- príspevok na okuliare v hodnote 30,- Eur
- príspevok pri narodení dieťaťa a príspevok pri svadbe zamestnanca (po odpracovaní (1 roka v spoločnosti)