+ Pridať inzerát

Horizontkár NC

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 11, 2020 ID #1257091

Mzda: 900 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Názov pozície: Horizontkár NC

Ponúkaný plat: 900 € za mesiac

Názov spoločnosti: Slavia Production Systems a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
Frézovanie a vyvŕtavanie dielov, navŕtavanie, vŕtanie otvorov, zahlbovanie, zrážanie hrán, rezanie závitov do otvorov.
Frézovanie rovinných plôch, drážok, otvorov.
Frézovanie a vŕtanie zložitých zváraných konštrukcií z viacerých strán, pod uhlami pri dodržaní vysokých presností.
Frézovanie a vŕtanie odliatkov, výkovkov, foriem pre odlievanie pri dodržaní vysokých presností a tolerancií.
Tvorba jednoduchších programov pre riadiaci systém, vrátane testovania programov.
Frézovanie tvarových plôch na základe zadaných údajov podľa programov na opracovanie obrobkov.
Výhody:
Bohatý sociálny program:
príspevok do III. piliera DDP po roku trvania pracovného pomeru
príspevok na rekreáciu, rehabilitáciu
príspevok na kultúru
príspevok na šport
príspevok pri prvej svadbe, príspevok pri narodené dieťaťa
odmeny pri životných jubileách 50, 55, 60, odchod do SD