+ Pridať inzerát

Grafický dizajnér

Slovakia Žilinský kraj Žilinský kraj Published December 13, 2020 ID #1273302

Mzda: 1000 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie

Názov pozície: Grafický dizajnér

Ponúkaný plat: 1000 € za mesiac

Názov spoločnosti: Ján Zajac

Text inzerátu: Náplň práce:
Do rozbiehajúceho sa kreatívneho štúdia RABBITSTUDIO hľadáme posilu pre pozíciu "Grafický dizajnér".

Hľadáme kolegu, ktorého bude práca baviť, bude ju robiť rád a bude prinášať skvelé výsledky, bude sa podieľať na rozvoji a zveľaďovaní kreatívneho štúdia doma aj v zahraničí.
Nechceme len "poberača" výplaty. Chceme niekoho s chuťou niečo v živote dokázať :)

Čo bude tvoja náplň práce?
• Finalizácia grafických podkladov pre klientov (príprava Logo manuálov, príprava súborov pre odovzdanie klientovi)
• Grafická tvorba: letáky, plagáty, vizitky, etikety, bannery ...
• Kreatívna tvorba: návrh loga, tvorba firemnej identity.
• Zalamovanie kníh, časopisov, katalógov, bookletov, brožúrok ...
• Podieľať sa na tvorbe a návrhu dizajnu pre webstránky a e-shopy.

Práca je vždy rôzna, záleží od typu zákazky.

Požadujeme znalosť:
• Adobe Photoshop: Pokročilá úroveň
• Adobe Illustrator: Pokročilá úroveň
• Adobe Indesign: Pokročilá úroveň

Vítané sú skúsenosti a znalosť:
• Wordpress
• Woocommerce