+ Pridať inzerát

Galvanizér - pracovník obsluhy na galvanizačnej linke

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 16, 2020 ID #1295221

Mzda: 955 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu

Pracovná oblasť: Hutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo

Názov pozície: Galvanizér - pracovník obsluhy na galvanizačnej linke

Ponúkaný plat: 955 € za mesiac

Názov spoločnosti: BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Text inzerátu: Náplň práce:
- vykonávanie dohľadu nad pridelenou automatickou galvanizačnou linkou (linka určená na povrchovú úpravu plastových komponentov)
- dodržiavanie predpísaných technologických postupov na dosiahnutie požadovaných parametrov povrchovej úpravy plastových komponentov
- kontrola a dokumentácia zadaných parametrov automatickej galvanizačnej linky
- monitorovanie teploty, vháňania vzduchu, filtračných čerpadiel, odsávania a dávkovacích zariadení
- kontrola a nastavovanie hodnoty pH vaní
- monitorovanie výšky hladiny vaní a dávkovacích nádrží
- dopĺňanie prevádzkových chemických látok do dávkovacích zásobníkov
- pravidelná údržba galvanizačnej linky pri technologických odstávkach
- spolupráca so zamestnancami laboratória, výroby a kvality
- práca na 3 zmeny
Výhody:
- zamestnanec ma možnosť získať polročný, ročný dochádzkový bonus a rovnako aj koncoročnú odmenu
- príplatky za nočnú prácu nad rámec zákona
- odborné školenia v oblasti galvanizácie nie len v priestoroch spoločnosti, ale aj v zahraničí
- na rannej zmene možnosť výberu obeda alebo stravného lístka, na poobedných a nočných zmenách stravné lístky
- po prvom odpracovanom mesiaci príspevok každý mesiac na občerstvenie
- možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu!
- práca pre medzinárodnú, dynamickú a rozrastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle
- možnosť osobného, ale aj kariérneho rozvoja
- perspektívna práca s najmodernejšou technológiou