+ Pridať inzerát

Fyzioterapeut - rehabilitačný pracovník

Slovakia Bratislavský kraj Bratislavský kraj Published December 11, 2020 ID #1255102

Mzda: Viac info tu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Sociálne služby

Názov pozície: Fyzioterapeut - rehabilitačný pracovník

Názov spoločnosti: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov

Text inzerátu: Náplň práce:
• individuálne a kolektívne cvičenia pre klientov v špecializovanom zariadení, zariadení pre seniorov a domove sociálnych služieb
• posudzovanie a určovanie potreby fyzioterapeutickej a rehabilitačnej starostlivosti o klienta
• plánovanie fyzioterapeutickej starostlivosti pre maximálne zlepšenie a udržanie mobility, chôdze a úrovne sebaobsluhy klientov (nácvik používania kompenzačných ortopedických pomôcok a prístrojov, nácvik denných činností k sebestačnosti s dôrazom na základné aktivity denného života)
• zhodnocovanie stavu klienta a určovanie fyzioterapeutických postupov v závislosti od zistených potrieb v rámci prevencie dekubitov koordinovanie polohovacieho a vysádzacieho režimu klienta v spolupráci so zdravotníckym personálom
• spolupráca s ostatnými pracovníkmi.