+ Pridať inzerát

Finančný poradca

Slovakia Published October 23, 2020 ID #788359

Mzda: Viac info tu

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Finančný poradca

Názov spoločnosti: Martin Bošanský

Text inzerátu: Náplň práce:
Do svojho tímu vyberám komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí nových výziev.
Chceš pracovať u JEDNOTKY na trhu?
Chceš mať flexibilný pracovný čas a nadštandartný príjem?
Máš priamy ťah na bránu a nerobí ti problém komunikácia s klientami?

Ak sa rozhodneš pre nás, tvojou pracovnou náplňou bude:
- prezentácia produktov spoločnosti klientom
- ponuka a dojednávanie poistných produktov
- pravidelný servis klientov

Čo ponúkame :
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v novozriadenom ASP v Trenčíne
- moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast
- flexibilný pracovný čas