+ Pridať inzerát

Finančný manažér

Slovakia Nitriansky kraj Nitriansky kraj Published December 16, 2020 ID #1295578

Mzda: 1500 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Finančný manažér

Ponúkaný plat: 1500 € za mesiac

Názov spoločnosti: Ján Ciling

Text inzerátu: Náplň práce:
- Analýza potrieb a cieľov klienta.
- Vypracovanie finančného plánu, nezávislé poradenstvo v šiestich sektoroch a sprostredkovateľská činnosť na základe potrieb klienta.
- Zabezpečenie komplexných finančných služieb pre klienta (servis).
Výhody:
zmysluplná a finančne dobre ohodnotená práca
flexibilná pracovná doba
firemné benefity
kariérny rast garantovaný výsledkami
kvalitné vzdelávanie na všetkých stupňoch plánu kariery
možnosť pracovať kdekoľvek na Slovensku a v 14 krajinách Európy