+ Pridať inzerát

Finančný konzultant / Manažér

Slovakia Published November 6, 2020 ID #961151

Mzda: 1500 € za mesiac

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Pozícia vhodná aj pre: absolventa, zdravotne postihnutého

Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Názov pozície: Finančný konzultant / Manažér

Ponúkaný plat: 1500 € za mesiac

Názov spoločnosti: Peter Villín

Text inzerátu: Náplň práce:
Náplň práce:
- poskytnúť čo najkvalitnejšie sprostredkovateľské služby,
- efektívne vyhľadávať a oslovovať nových potenciálnych klientov,
- komunikácia s finančnými partnermi a inštitúciami.
Výhody:
V Brokerii máme jasné a otvorené pravidlá kariérneho rastu. V roku 2017 sme mali až 156 povýšených spolupracovníkov. U nás môžete získať podiel na zisku firmy a podiel na kmeňových akciách spoločnosti. Okrem iného sme jediná spoločnosť na trhu, ktorá svojim sprostredkovateľom garantuje dedenie kmeňa klientov. V praxi to predstavuje dlhodobý stabilizačný prvok.

Manažment spoločnosti tvorí tím odborníkov s dlhoročnou praxou v obore. Vieme si stanoviť ciele a svedomito pracujeme na ich dosiahnutí. Ponúkame aj podiel na riadení firmy a to pre kľúčových ľudí zo siete.

Ako spoločnosť uplatňujeme štandardizovaný systém vzdelávania. Vzdelávanie rozlišujeme na firemné, ktoré u nás predstavuje adaptáciu nováčika a osvojenie si obchodných zručností. Druhú časť tvorí štrukturálne vzdelávanie, kde pripravujeme projekt talent a manažérsku prípravku.

Podpora podnikania
Ako podporu podnikania vám Brokeria ponúka:

príspevok na kanceláriu
kvartálne odmeny za výkon
odmeny za odporučenie pozície
servisná odmena
odmena za vychovanie nováčika
objemový bonus
odmena za vychovanie partnera

Marketing a marketingovú podporu vnímame ako dôležitú súčasť podnikania a preto svojim spolupracovníkom ponúkame:

komplexný marketingový servis
korporátnu identitu
kreatívny grafický dizajn
merchandising
reklamné predmety

Ako spoločnosť ponúkame ľudský prístup a rodinnú atmosféru. Uvedomujeme si, že v príjemnom prostredí sa pracuje najlepšie. Pravidelne organizujeme firemné podujatia a poskytujeme rodinnú rentu.