+ Pridať inzerát

HLAVNÝ UCTOVNIK/ UCTOVNICKA

Slovakia Košický kraj Košice Published October 23, 2020 ID #774303

Stabilná dopravná rodinná prosperujúca spoločnosť príjme na pracovnú pozíciu samostatnú účtovníčku / účtovníka.

Náplň práce :
- kompletná evidencia podvojného účtovníctva,
- vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok,
- pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti,
- vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH,
- kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov,
- spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy,
- komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.

Požiadavky :
- skúsenosti s prácou v účtovnom programe
- Zodpovednosť , Dochvíľnosť
- Samostatnosť , Cieľavedomosť

Ostatné znalosti:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Zamestnanecké výhody, benefity:

- TPP alebo živnosť
- príjemné pracovné prostredie
- poskytneme potrebné zaškolenie
- koncoročné odmeny
- osobnostný a profesijný rast v danej oblasti
- stabilná práca v perspektívnej spoločnosti
- mobil k dispozícii aj na súkromné účely
- v prípade potreby možný home office

Mzda a pracovná doba je na dohode , podľa skúseností a požiadaviek uchádzača.

V prípade záujmu vás poprosím zaslať životopis na : [email protected]

Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov v databáze spoločnosti Slovak assistance s r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.