+ Pridať inzerát

Elektromontér - pracovník elektromontáží

Slovakia Banskobystrický kraj Banskobystrický kraj Published December 11, 2020 ID #1255558

Mzda: 600 € za mesiac

Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Pozícia vhodná aj pre: absolventa

Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov pozície: Elektromontér - pracovník elektromontáží

Ponúkaný plat: 600 € za mesiac

Názov spoločnosti: ALFEX, a.s.

Text inzerátu: Náplň práce:
- Vykonávanie odborných elektromontážnych prác na stavbách prevažne na území Slovenska.
- Práca je vykonávaná prevažne v stoji.
- Požadujeme elektrotechnické vzdelanie.
- Skúsenosti v odbore sú výhodou.
Výhody:
- dlhodobo stabilná spoločnosť založená už od roku 1991
- kvalitné odborné zázemie pre ďalší odborný rast
- zaujímavý moderný sortiment tovaru pre širokú oblasť elektromontáží
- práca s modernými progresívnymi technológiami
- progresívny systém odmeňovania