+ Pridať inzerát

Zásobovanie výrobných liniek vláčikom (vodič CXT)

Slovakia Bratislavský kraj Bratislava Published October 23, 2020 ID #774049

Informácie o ponuke:
Mzdové podmienky (brutto)
920 - 1 200 EUR/mesiac

1200 eur + ubytko + oprávnenie zdarma

Čo ti vieme ponúknuť?
- v prípade skúseností s prácou na VZV/CXT urobíme papiere na VZV/CXT ZDARMA
- ak skúsenosti nemáš, ale si pracovitý a máš záujem sa rozvíjať, určite sa tiež dohodneme
- našim zamestnancom poskytujeme v prípade potreby ubytovanie ZDARMA
- nepretržitá starostlivosť koordinátora

Okrem toho ponúkame finančné benefity:
- osobné hodnotenie 10%
- dochádzkový bonus (mesačný) 50 €
- príplatok za prácu v noci 1,333 eur
- stravné lístky
Požiadavky na zamestnanca:
- prax na obdobnej pozícii výhodou, ale nemusí byť
- platný preukaz VZV veľkou výhodou - skupina C
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Hľadáme pracovitých skladníkov do významnej logistickej spoločnosti.

Čo bude tvojou úlohou, ak sa u nás zamestnáš?
- budeš mať na starosti elektrický vláčik - CXT ťahač
- počas pracovnej zmeny budeš manipulovať, nakladať a vykladať materiál na elektrickom vláčiku
- vláčikom budeš zásobovať výrobné linky a vyskladňovať a naskladňovať tovar v rámci skladu
- je to práca v trojzmennej prevádzke
Doplňujúce informácie:
- Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.