+ Pridať inzerát

Vodič/Strojník/Žeriavnik nákladného vozidla Volvo

Slovakia Košický kraj Košice Published November 26, 2020 ID #1143670

Vážený záujemca o prácu,

spoločnosť TECHNOMONT s.r.o., Stanča, ktorá poskytuje zváračské a zámočnícke služby od roku 2001 obsadzuje voľné pracovné miesta na pozíciu:

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha nákladných vozidiel: nákladné vozidlo s hydraulickou rukou VOLVO FM84RB
- riadenie, obsluha a bežná údržba pridelého vozidla
- kontrola prevádzky schopnosti vozidla
- dodržiavanie pracovného rozvrhu
- údržba a bežné opravy prideleného vozidla, kontrola nástrojov, vybavenia
- vedenie bežných záznamov o prevádzke vozidla
- práca je v rámci SR

Požiadavky na pracovníka:
Vodičský preukaz
B, C - s praxou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- platný vodičský preukaz skupiny B, C,
- platný žeriavnický preukaz
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- karta vodiča
- lojálnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Platové podmienky:
- práca na živnosť: 8€/ hod.
- splatnosť faktúr: 30 dní
- práca na TPP: po dohode

Informácie o výberovom konaní
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou TECHNOMONT s.r.o.,Stanča v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.