+ Pridať inzerát

Vodič/ka VZV - ubytovanie zdarma, až 1 000 EUR

Slovakia Bratislavský kraj Malacky Published November 20, 2020 ID #1092649

Náplň práce:
- práca v automobilovej výrobe
- nakladanie / vykladanie automobilových dverí - plastové výplne
- obsluha vysokozdvižného vozíka v sklade
- uskladnením a následná administrácia
- preprava materiálu po výrobnej hale
- rôzne manipulačné práce podľa pokynové nadriadeného
- práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá má zaujímavý systém benefitov
- 3 výmenný prevádzku 7,5 hod / smenu. (Po - pia)

požadujeme:
- manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- platný preukaz VZV

Ponúkame:
- Výhodné platové podmienky 903 EUR + prémie. Zárobky okolo 850 - 1000 Eur
- Možnosť ubytovania zadarmo.
- Práca v stabilnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- miesto výkonu práce Lozorno, SR
-závodní stravovanie v novej jedálni, autobusová doprava firemné autobusom zaistená
- nástup možný IHNEĎ