+ Pridať inzerát

VODIČ VZV - MUŽI - ŽENY - PÁRY - Plne hradené UBYTOVANIE

Slovakia Published October 23, 2020 ID #780410

❗️ NÁSTUP : IHNEĎ - 6 miest
MZDA :
✅ Obsluha VZV – predné nakladanie 10,98 €/hod. (Brutto) + príplatky
✅ Obsluha VZV – bočné nakladanie 11,50 €/hod. (Brutto) + príplatky

ZAMESTNANECKÉ BENEFITY :
✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR
✅ Preplatená cesta do Nemecka
✅ Stabilná práca
✅ Poskytujeme zálohy

POŽIADAVKY :
• Nemecký jazyk - A2 - začiatočník
• Čistý register trestov
• Prax v obore
• Platný preukaz VZV

NÁPLŇ PRÁCE :
• Premiestňovanie tovaru na paletách (TV) z vykládky do skladu do 5-6 poschodových regálov
• Premiestňovanie tovaru na paletách (TV) pripraveného podľa objednávok do medziskladu, na rampy alebo priamo do nákladných vozidiel
• Práca s predným alebo bočným VZV
Naši zamestnanci budú vykonávať pracovnú činnosť v skladoch v top nemeckej spoločnosti, ktorá už mnoho rokov patrí k špičke európskych poskytovateľov logistiky.

Miesto : Halle

✌????Vaše ŽIVOTOPISY zasielajte priamo našej náborárke na e-mail + uveďte na ktorú pozíciu sa hlásite, či ste pár a ďalšie dôležité informácie o Vás. Kontaktný e-mail: [email protected]