+ Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla do 12t / Medzinárodná doprava

Slovakia Nitriansky kraj Zlaté Moravce Published December 8, 2020 ID #1236598

Náplň (druh) práce
Druh vozidla: MAN TGL (sólo) do 12t

Miesto práce: SR, CZ, AT, DE, BENELUX
Termín nástupu: Ihneď, podľa dohody
Mzdové ohodnotenie: 696,-€ základná mzda + cestovné náhrady + odmeny

Vodiči medzinárodnej nákladnej dopravy sú integrálnou súčasťou globálneho trhu a za svojim chrbtom doslova nesú produkty trhu. Hlavnou náplňou práce je:

• bezpečné, šetrné a zodpovedné vedenie motorového vozidla
• aktívna komunikácia s dispečerom
• zabezpečenie nákladu voči pohybu a poškodeniu
• dohľad nad nakládkou/vykládkou nákladu (v prípade dohody pomoc s touto činnosťou)
• technická údržba
o vizuálna kontrola pred/po jazde
o stav/doplnenie/výmena kvapalín + svetiel
o monitorovanie STK a servisu
o čistenie interiéru a exteriéru

Vodiči majú vozidlá pridelené (občas pre výpadok kolegu, servis, nakládku sa vozidlá na jednu cestu vymenia). Parkovanie vozidla podľa dohody. Prepravuje sa zväčša paletový tovar a stroje.
Cesty sú rozplánované zväčša na 4-5 dní. Veľké pauzy sa vykonávajú doma. Soboty a nedele sa občas prichádza a odchádza podľa potreby a možností výkonu.

Ponúkané výhody:

Vozidlá sú pre osádku životne poistené.
Dlhodobá lojalita sa oceňuje.
Pracovné podmienky
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

Vodičské oprávnenie: Skupina C
Všeobecné spôsobilosti:samostatnosť
Cudzie jazyky:nemecký - elementárna: A1 a A2, anglický - elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:
Tachografová karta vodiča + KKV

Vzhľadom na charakteristiku práce je práca vhodnejšia pre uchádzačov z okruhu vzdialenosti maximálne 1 hodinu od sídla našej spoločnosti v Topoľčiankach.

Osobnostné predpoklady
pozornosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
spoľahlivosť
trpezlivosť
Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno: AdEK SK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46934090
Internetová adresa: www.adek.sk
Telefón: 037/6300655

Charakteristika: Medzinárodná expresná cestná nákladná doprava. Rodinná spoločnosť AdEK SK pôsobí v odvetví expresnej medzinárodnej dopravy od roku 1992. Z jednej Ávie je aktuálne flotila 12 vozidiel, obsluhujúca viac ako 300 zákazníkov ročne. Spoločná stratégia smeruje k plneniu cieľov spoločensky zodpovedného podnikania.

Adresa:
Žitavanská 42
95193 Topoľčianky
Slovensko