+ Pridať inzerát

Vodič MKD v EU - Nástup a striedanie na Slovensku

Vodič MKD v EU  - Nástup a striedanie na Slovensku
Slovakia Published November 15, 2020 ID #1047315

Miesto práce:
krajiny EÚ + UK

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Termín nástupu:
1.1.2021

Mzdové podmienky:
Základná mzda 750 EUR/mes. brutto + zákonné diéty a príplatky za prácu v noci a počas víkendov/sviatkov.
Maximálny čistý mesačný príjem 2300 € vrátane zákonných diét a príplatkov za prácu v noci a počas víkendov/sviatkov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
•jazdíme SK, AT, DE, BE, UK, NL, IT, FR, CH, CZ
•nástup do práce a striedanie v Bratislave
•možnosť jazdiť samostatne alebo v dvojosádke
•jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006
•starostlivosť o zverené vozidlo(chladiarenské návesové súpravy)
•turnusy po individuálnej dohode s vodičom (min. 3+1)
•zodpovednosť za správnu nakládku a vykládku tovaru
•dispečerská podpora v slovenskom jazyku 24/7
•vozidlá vybavené tankovacími kartami
•automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami/online

Zamestnanecké výhody, benefity:
•nástup do práce a striedanie na Slovensku
•parkovanie súkromného auta na stráženom parkovisku v Bratislave
•víkendové prestávky sa robia systémom depo parking s nasledovným vybavením: práčka, sociálne vybavenie, sprcha, spacie miestnosti, odkladací priestor, kuchyňa
•v je depe k dispozícií služobné vozidlo pre potreby vodičov (nákup potravín, atď.)
•komunikácia s dispečingom v slovenčine + služobný telefón
•možnosť jazdiť v dvojosádke na pravidelných linkách
•flexibilné rozloženie pracovných turnusov
•striktné dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
•vozový park VOLVO so zabezpečeným servisom (VOLVO Golden servis + pneuservis), vozidlá s automatickou prevodovkou a klimatizáciou

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy alebo Nemecký jazyk - základy

Vodičský preukaz:
B, C, E

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
•prax vodiča
•lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča
•digitálna tachografová karta
•znalosť 561/2006, minimálne technické znalosti
•samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
•profesionálny a slušný prístup
•znalosť jazykov vítaná

Adresa spoločnosti
Martin Homola Transport s.r.o.
Rajecká 40
821 07 Bratislava

Kontakt
Kontaktná osoba: Martin Homola
Tel.: +421905241722
E-mail: [email protected]